Wahl Beard Trimmer (05568)

0,00
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺659,08(KDV Dahil)
İndirimli : ₺549,23(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺97,07 'den başlayan taksitlerle

Lityum İyon All-in-One Erkek Bakım

• SAKAL DÜZENLEYİCİ: Wahl sakal düzelticiler düzgün vehassas bir düzeltme sağlar, böylece istediğiniz sakal stilini eldeedebilirsiniz. Scruff'tan tam dolana kadar sakal veya bıyık stili için çeşitlikılavuz tarak uzunlukları ve genişlikleri arasından seçim yapın. Wahl sakaldüzelticileri harika hediyeler veriyor.

• KOMPLE SAÇ KESME KİTLERİ: Sakal veya burun saçdüzelticisine veya tam bir saç kesme setine ihtiyacınız varsa, Wahl ihtiyacınızolan yüksek kaliteli saç kesme ve kişisel bakım araçlarına sahiptir.

• HER ZAMAN SÜREKLİ BİR KESİNLİK: Wahl makası vedüzelticiler, ev tipi saç kesim ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitlistillerde mevcuttur. Lityum İyon akülü ve şarj edilebilir makaslardan ağırhizmet tipi kablolu modellere kadar, Wahl makası ve düzelticiler yüksekperformans sunar.

• PROFESYONELLERCE KULLANILAN MARKA: Wahl makası vedüzelticiler 1919 yılından beri salon ve berber endüstrisindeki profesyonellertarafından kullanılmaktadır. Hassas bileme bıçakları ve kaliteli yapısı ileWahl makası, traş makinesi ve düzelticiler pürüzsüz bir tıraş sağlar.

• WAHL KALİTE MAKASLARI: Wahl güvenilir bir markadır. Wahlürünlerinin kalitesini Remington, Philips, Conair, Oster, Suprent, Andis,Pecham, Hatteker, Miserwe, Riwa, JTrim, Siminiker, BroadCare, Panasonic,Norelco'dan diğer kullanıcılarla karşılaştırın. 1 saat şarj. 3 saate kadarçalışma süresi

Benzer Ürünler