UP2 Jawbone Aktivite Takipçisi (274)

0,00
Marka : Jawbone
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
:
Tavsiye Et

Akıllı Antrenör ? ? ?
Etkinlik Takibi ? ? ?
Uyku Takibi ? ? ?
Gıda Günlüğü ? ? ?
Kalori Yakılan ? ? ?
Boşta Uyarısı ? ?
Akıllı Alarm ? ?
Kalp Sağlığı İzleme ?
Gelişmiş Aktivite Takibi ?

Nasıl Çalışır UP.  Iyi.

UP App

Faaliyetlerinin bir pano yeterli değildir. Yani biz Akıllı Coach yarattı yüzden. Kişisel spor danışmanı ham veriyi döner Bizim özel istihbarat motoru.  Acı yok.  Tüm kazanç.

UP Etkinlik Tracker

Dünya standartlarında sensörleri taşımak nasıl yakalama, uyku ve daha fazlası. Firmware kolayca güncellenebilir çünkü her zaman en iyi, en güncel özellik mevcut olacaktır.

Bağlı Uygulamaları ve Donanım

UP uygulamaları ve zaten kullanıyor olabilirsiniz cihazların çoğu bağlanır.  UP dijital dünyada akıllı ve kullanışlı touchpoint olduğunu.

Hedeflerinizi Reach

Yakında, 'her gün daha iyi seçimler yapmak kendinizi bulacaksınız.  Ve bu küçük zaferler her biri aslında başlı başına bir amaçtır.  UP: Buradan oraya nasıl.

UP Uygulama: Bir defada ancak büyük adımlarla bir adım var.

Akıllı Antrenör

Sadece UP sistemi Akıllı Coach vardır.  En az bir sağlıklı seçim her gün yapmanıza yardımcı olur akıllı bir rehber - Bu spor bir ortak gibi.  Akıllı Antrenör siz de sayıların ardındaki anlamı göstermek için ölçümler sunmanın ötesine geçer.

Eat, Sleep, Taşı

Diyet, uyku, aktivite ve yaptığınız seçimler sağlık ve esenlik nasıl etkilediğini daha derin bir anlayış yoluyla gün ve gece kalitesini artırmak.

Aile ve arkadaşlar

Birlikte daha iyi alın.  UP topluluk üyelerinin kendi takımında üç veya daha fazla arkadaşım var, onlar en az 10 ekstra mil ayda taşıyın.  Yani yakılan kalori bir çok şey.

Bağlı uygulamalar ve donanım ile UP deneyiminizi kişiselleştirin.

Gıda gerçek zamanlı beslenme fikir verir Turuncu Şefin Hazırlık Pad gıda ölçeğine Kiqplan kişiselleştirilmiş 12 haftalık egzersiz planları, UP sistemi favori apps tüm markalar ve cihazlar sizin için çalışacak.

Fit Olmak

Fitness optimum yol almak.  Eğer büyük bir olay için eğitim ya da sadece rutin içine birkaç adım almak istiyorum konum olsun, UP size çizgiler, kilometre taşları, boşta uyarıları ve daha fazlası ile fitness hedeflerine ulaşmak için iter.  UP insan doğası etrafında tasarlanmış olmasıdır ve bu itme ve ne zaman işten ne zaman bilir.

Kilo Vermek

Sen ne yemek dikkat ne olur hayran olurdum.  Set hedefler, yemek yapın ve size diyet geliştirmek ve ideal kilonuza ulaşmak için gereken bilgi almak için Gıda puanı kullanın.  YUKARI, kendini tanıma güç ve hiçbir yerde diyet daha daha doğrudur.

Daha İyi Uyku

hissediyorum yolu uyku ne kadar iyi doğrudan ilişkilidir.  Eğer rutin küçük ayarlamalar yapmak yardım UP edelim.  Eğer uyku doğru miktarda alıyoruz ve hafif, derin ve REM uykusu sağlıklı bölgede, sadece bulabilir kez hayata yepyeni bir kira var.