SteelSeries Siberia Elite Prism Gaming Headset-Artic Beyaz (142)

0,00
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺2.152,29(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.322,12(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 8 Gün
₺233,66 'den başlayan taksitlerle

SteelSeries Siberia Elite Prism Gaming Headset-Artic White

 • Süspansiyon tasarımı
 • Sezgisel kontrol
 • Dolby
 • Konfor ve daha fazlası
 • Gürültü önleyici mikrofon
 • Çift neodimyum mıknatıslı nesil Çelik Serisi hoparlör sürücüleri, zengin ses ve düşük frekans gücü sağlar.
 • Dolby Kulaklık ve Dolby kadar sanal 7.1-kanal sürükleyici bir ses deneyimi için Pro Logic II surround ses teknolojileri.  İkinci Kulaklık bağlamak için Ses Paylaş Limanı ile ses paylaşın.
 • Gürültü-izole, üstün doğruluk, netlik ve detay için tasarlanmış kapalı-arka kulak bardak.  Kulak bardak da Hacmi ve mikrofon susturma kontroller sağlar.
 • 16.8 milyon renk ile aydınlatılan kulak bardak özelleştirme ve daha fazla Nefes, Renk Shift ve Tetik dahil aydınlatma efektleri özelleştirebilirsiniz.
 • 10-band EQ, mikrofon ses kontrolü, otomatik mikrofon kazanç, Çelik Serisi Motor 3 konfigürasyon yazılımı içinde özel tarafı sesi de dahil olmak üzere gelişmiş ses özelleştirme.
 • Yedekleme Bulut Sync özelliği ile ayarlar ve oynamak hiç onları.
 • Ödüllü Sibirya süspansiyon tasarımı kendine ayarlama, dayanıklı yapısı ve hafif, rahat bir deneyim sunar.
 • Kablo Düz, yumuşak, dolaşmayan kablo PC, Mac, PS4, mobil cihazlar, ve daha fazlası için biter.
SteelSeries Elite Prizma Gaming Headset
Daha büyük görüntüle

Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Sibirya Elite Prizma üstün ses, bu oyun kulaklıklar nihai seçim yapmak inanılmaz konfor ve high-end özellikleri de sunuyor.

SteelSeries orijinal, ödüllü Sibirya Elite hakkında sevilen ve daha iyi yapılmış her şeyi aldı.  Önemli yükseltmeleri, içte ve dışta, hem bir lüks, yarışma dereceli kulaklık için sorabilirsiniz Elite Prizma her şeyi yapmak.

Zengin oyun ses araştırma ve oyun için bir tutku yıl geliyor.  SteelSeries bir elit oyun deneyimi için sadece en iyi bileşenleri, malzemeler ve özellikleri kullanarak kararlıdır.

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

Dolby Teknolojisi

Sibirya Elite Prism derin daldırma ve inanılmaz zengin ses atmosferi için iki farklı Dolby teknolojileri, Dolby Pro Logic IIx ve Dolby Kulaklık, gücünü.

Dolby Pro Logic IIx tam aralıklı 7.1 kanal ses 5.1-kanal içeriği dönüştürür.  Ayrıca daha fazla derinlik ekleyerek deneyiminizi zenginleştirir.  Oyun ya da medya dinlerken bu daha ilgi çekici ve gerçekçi bir ses ortamı için yapar.

Dolby Kulaklık sağ kulaklık içinde bir odada birden fazla hoparlörler dinleme güçlü hissediyorum simüle.  Zengin ve geniş ses atmosferi içinde kulaklarınızı engulfs bir çoklu hoparlör tiyatro deneyimi gibi.

Özelleştirilmiş Ses

Ayrıca PC ve Mac üzerinde bizim güçlü SteelSeries Engine 3 konfigürasyon yazılımı kullanarak Sibirya Elite Prism sesini geliştirmek.  Mikrofon ve Dolby seçenekleri, 10-bant ekolayzır ön ayarlar arasında geçiş ve yönetmek için kullanın.

Bu tweaks Tüm oto-yük hangi uygulama ya da oyun başlatmak bağlı olacak profilleri sınırsız miktarda kaydedilebilir. Bu arasında geçiş size ses üzerinde tam kontrol vererek, sorunsuz profilleri yapar.

Gürültü İzolasyonu

bu kulaklık rekabet dereceli ses atmosferi oluşturmaya geldiğinde Sibirya Elite Prism gürültü izolasyon earcups ikili bir rol var.

İlk rolü dışında gürültü dışarıda tutmak yardımcı olmaktır.  Kulaklarınıza etrafında kulak kenarları Eğer oyun ses odaklanmak ve arka plan gürültüsünü dışarıda tutmak yardımcı olmak için bellek köpük contaları dikkatlice tasarlanmış.

Ayrıca kapalı-arka dizaynı ve yastıklı kulaklık başlıkları. Sizin oyun ses tutmak earcup tamamen derin ve kocaman bas sürüş, kulak engulfs ve ayırır.  Bu da çarpıcı bir akustik deneyim için netlik ve detay arttırır.

Yükseltildi Mikrofon

Sibirya Elite Prizma sol earcup tamamen yeni ve geliştirilmiş mikrofon ev sahipliği yapmaktadır.  Bu yönlü mikrofon geri çekilebilir ve inanılmaz netlikte ile sesinizi.

Kristal netliğinde ses için yenilgi arka plan gürültüsünü yardımcı aktif gürültü iptali açın - Sadece dahil SteelSeries Ses Kartı kullanırken daha iyi olur.

- Mikrofon LED zaman sessiz yanar

Daha büyük görüntüle

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

SteelSeries Sibirya Elite Prizma Gaming Headset

Daha büyük görüntüle

Özelleştirme

SteelSeries Engine 3, aydınlatma, ve USB ses Sibirya Elite Prizma inanılmaz özelleştirilebilir ve güçlü olun.  Kolayca bir mikrofon susturmak için, her earcup dahil dönen aramalar ile ses çimdik ve bir ses seviyesini ayarlamak için.

PC için kablo adaptörleri, Mac, PS4 ve mobil cihazlar multiplatform, high-end ses deneyimi sunuyor.

16.8 Milyon Renkler

Sen aydınlatma ayarlarını değiştirerek Sibirya Elite Prism üzerinde kendi benzersiz falso edebilirsiniz.  16.8 milyon renk arasından seçim, kulak kenarları çevreleyen canlı LED'ler görüntülenen.

Bizim AudioTrigger aydınlatma efekti Elite serisi yeni - RGB renk seçin ve kulaklık girdiği müzik hacmine dayalı dışarı bakliyat ve izleyin.  Ek etkileri ColorShift ve Nefes bulunmaktadır.

SteelSeries Engine 3

Tüm özelleştirme olur nerede bizim gelişmiş SteelSeries Engine 3 konfigürasyon yazılımı paketidir.  Bu 10-bant ekolayzır gibi seçenekler, gürültü iptali, mikrofon geribildirim, ve daha kolay kullanımlı ve paketlenmiş var.

Tüm ayarlarınızı tek tek her özel için saklanan oluşturmak profil olabilir. Profiller bilgisayarınızda çalışacak herhangi bir uygulama tarafından tetiklenebilir.  Özelleştirmeleriniz ayarlandıktan sonra, kaydetmek ve bulut tüm ayarlarınızı almak için CloudSync özellikten yararlanmak.

Ses Kartı

verilen USB SteelSeries Ses Kartı güçlü Dolby teknolojileri, mikrofon gürültü iptali, aydınlatma ayarları ve daha kilidini açar.  Mühendislerimiz, ses ve özelleştirme seçenekleri artırılması, Sibirya Elite Prism için mükemmel bir tamamlayıcı olarak tasarlanmış.

Geliştirilmiş Konfor

Sibirya Elite Prizma saat ve oyun saatleri üzerinde lüks konfor sunmak için inşa edilmiştir.  Tasarım dünyanın en rahat kulaklıklar gibi yanlısı oyun sahne boyunca bilinen orijinal Sibirya kulaklık esinlenilmiştir.

Sibirya Elite Prism için orijinal Sibirya Elite süspansiyon bandı ve bellek köpük kulak kenarları hem Elite Prizma hiç bizim en rahat kulaklıklar biri haline geliştirilmiş 11'e konfor kadar krank.

Yükseltildi kulak kenarları

Her bir kulak yastığı yumuşak, nefes alabilen yüzey ile yapılmıştır ve yoğun bellek köpük yastıklama ile doldurulur.  Elite Prism için biz daha evrensel bir uyum için büyük iç açılışını yaptı. kafanın etrafında formu gibi süper kalın yastıkları rahat, etkili bir yalıtım sağlar.

Rafine Süspansiyon Sistemi

Sibirya Elite Prism kolay, rahat uyum sağlayan SteelSeries 'ikonik Sibirya süspansiyon bandı döner.  Bu, hafif, dayanıklı, ve olağanüstü konfor için cömert yastıklı minderler bulunmaktadır.

SteelSeries Sibirya orijinal Elite bitmiş çelik yay eğrisi rafine.  Bu, gerginliği azaltır kulaklığı kadar gevşetir ve Sibirya Elite Prizma oturuş.

Benzer Ürünler