Polar M400 GPS Spor Saati ve Aktivite Takipçisi (306)

0,00
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺1.462,87(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.404,36(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺169,15 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Ağırlık 56,6g
 • Su geçirmezlik (30m)
 • Kalınlık 11,5mm
 • Yüksek çözünürlüklü ekran (128 x 128)
 • 15 dilde metin gösterimi
 • Güncellenebilir yazılım
 • GPS ve HR ile 30 saate kadar egzersiz için bellek kapasitesi
 • Şarj edilebilir pil (8 saate kadar egzersiz süresi ve günlük etkinlik izleme ile saat modunda 24 gün)
 • Bluetooth Smart ile Polar Flow aracılığı ile kolay senkronizasyon
 • Mobil uygulama uyumluluğu (iPad (3. ve 4. nesil), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. nesil))
 • Mikro USB kablo ile PC ve Mac'e veri aktarımı (Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ya da sonrası ve PC Windows XP, Windows 7, Windows 8 ya da sonrası ile Polar Flow web hizmeti uyumluluğu)

VÜCUT ÖLÇÜM ÖZELLİKLERİ

» Kullanıcı tarafından tanımlanabilir kalp atış hızı bölge sınırları

Bölge sınırları belirlemek için üç yöntem bulunmaktadır: Maks. kalp atış hızınıza göre otomatik olarak hesaplanan varsayılan kalp atış hızı bölgeleri; sınırlarını kendinizin belirleyebileceği serbest kalp atış hızı bölgeleri; ya da kendinizin belirleyebileceği eşikleri temel alan kalp atış hızı bölgeleri.

» Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)

» HRmax

Maksimum fiziksel güç harcaması sırasında dakikadaki en yüksek kalp atış sayısıdır (bpm). Maksimum nabzınızı kabaca hesaplamak için 220'den yaşınızı çıkarın. Antrenman yoğunluk bölgeleri maksimum nabız (HRmax) ile tanımlanabildiğinden bu değer antrenman yoğunluğunuzu belirlemek için kullanışlı bir araçtır. Bazı Polar ürünleri maksimum nabzı Polar Fitness Test sırasında belirler. Ayrıca bkz. HRmax (Polar Fitness Test'e dayalı).

» Polar Fitness Test

» Polar OwnCal ® - Akıllı Kalori

Piyasadaki en hassas kalori sayacı yakılan kalori miktarını hesaplar. Hesaplama size özel verileri temel almaktadır: kilonuz, boyunuz, yaşınız, cinsiyetiniz ve fiziksel etkinliğinizin yoğunluğu. Akıllı Kalori, kalp atış hızı monitörleri ve etkinlik izleyicilerinde mevcuttur.

» Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge

Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.

» Yaşa dayalı otomatih hedef bölge - bpm / %

Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.

» Ortalama, minimum ve maksimum nabız - antreman boyunca

» Nabız - bpm / %

Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı, dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirtilebilir.

» Kalp atış hızı bölgeleri

Kalp atış hızı bölgeleri, antrenmanınızın yoğunluğunu ve antrenman programlarınıza dayalı spor bölgelerinizi kolayca seçmenize ve izlemenize olanak sağlar . Varsayılan kalp atış hızı bölgeleri maksimum kalp atış hızı yüzdelerinize dayalı olarak, beşe ayrılır: çok hafif (HRmax'ın %50-60'ı), hafif (HRmax'ın %60-70'i), orta (HRmax'ın %70-80'i), ağır (HRmax'ın %80-90'ı) ve maksimum (HRmax'ın %90-100'ü). Aynı zamanda istediğiniz gibi bölgeleri de tanımlayabilirsiniz.

» Egzersizin Faydaları

Egzersizden hemen sonra görüntülenen motivasyon amaçlı geri bildirimler hepimize yardımcı olan bilgileridir. Farklı egzersiz seanslarının etkisini öğrenmek istiyorsanız, bu özellik tam olarak öğrenmek istediğinizi size söyleyecektir. Her seanstan sonra hızlı bir genel açıklama ve daha ayrıntılı bir geri bildirim almak için egzersiz dosyanızı kontrol edebilir ya da Polar web hizmetlerinde daha ayrıntılı analizleri görebilirsiniz.

VÜCUT ÖLÇÜM ÖZELLİKLERİ

» 7/24 etkinlik takibi

7/24 etkinlik takibi, farklı zorluk derecelerindeki günlük etkinliklerinizi haftada 7 gün günde 24 saat sürekli olarak kaydeder. Dinlenme ve oturma sürelerinin yanı sıra düşük, orta ve yüksek zorluk derecesindeki günlük etkinlikleri gösterir. Günlük kaloriyi ve adımları sayar.

» Activity Goal

» Adım Sayısı

Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak tanır. Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını hedeflemektir.

» Etkin süre

Etkin süre, sağlık ve kondisyonunuzu geliştiren vücut hareketlerinizin toplam süresini belirtir. Temel tavsiye: günde 30 dakika veya daha fazlasını hedefleyin.

» Sleep Duration and Quality

» Activity Benefit

» Activity Intensity Levels

» Etkinliksiz Geçen Zaman Uyarısı

Uzun süre oturduğunuzda sizi uyarır.

ANTRENMAN ÖZELLİKLERİ

» Kişisel En İyi Rekor

Kişisel en iyi rekorunuzu takip eder ve rekor kırdığınızda size bildirir.

» Sesli uyarılar

Egzersiz sırasında, örneğin egzersizinizin planladığınız gibi gitmesi için yavaşlamanız ya da hızlanmanız gerektiğinde size sesle haber verilecektir.

» Interval Egzersiz Zamanlayıcısı

Interval egzersizler için mesafe veya süreye dayalı olarak iki ayrı zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz.

» Interval egzersiz antrenmanları - kalp atışı / mesafe

Zamana, kalp atışına veya mesafeye dayalı interval egzersiz antrenmanı yaratın ve egzersiz sırasında rehberlik hizmeti alın.

» Manual and automatic laps

» Spor Profilleri (ayarlanabilir)

Sevdiğiniz tüm sporları listelemenizi ve her biri için özel ayarları belirlemenizi sağlar. Örneğin yaptığınız her spor için özel görünümler oluşturabilir ve egzersiz sırasında hangi verileri görmek istediğinizi seçebilirsiniz: yalnızca kalp atış hızınız veya hız ve mesafe - size ve egzersiz gereksinimlerinize göre hangisi uygunsa seçebilirsiniz. Aynı zamanda eklediğiniz sensörleri de otomatik olarak algılar. Polar RCX5 ile 15 taneye kadar, Polar V800 ve M400 ile 20 taneye kadar ve V650 ile 4 taneye kadar spor profili ayarlayabilirsiniz.

» Hedef Bölge belirleme

» Kullanıcı tarafında düzenlenebilen ekran

Bu özellik sayesinde antrenman saatinizi antrenmanınız sırasında ihtiyacınız olan bilgileri gösterecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Ekranları antrenman saatinizde veya ProTrainer 5 yazılımında yapılandırabilirsiniz.

» Hedef bölge kilitleme

Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.

POLAR FLOW WEB HİZMETLERİ ÖZELLİKLERİ

» Adım Sayısı

Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak sağlar. Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını atmayı hedeflemektir.

» Advanced training analyzing

Egzersizinizin her ayrıntısını kolayca analiz edebilir ve yaptığınız egzersizle ilgili daha fazlasını öğrenme olanağıyla etkinliklerinize daha derinden bakabilirsiniz.

» Harita görünümü

GPS'i kullanarak egzersiz güzergahınızı haritada görüntüleyebilirsiniz. Harita üzerinde egzersiz verilerinizi daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

» Tekrar yaşayın

Egzersizinizin ve rotanızın önemli bilgilerini görebileceğiniz bir video özelliği.

» Uyku süresi ve kalitesi

Yattığınızda ve vücut hareketleriniz yavaş olduğunda otomatik olarak uyku sürenizi takip etmeye başlar. Polar Flow mobil uygulaması ve web hizmetleri, toplamda ne kadar uyuduğunuzu ve uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğunu belirtir. Dinlendiğiniz ve dinlenmediğiniz uyku sürelerini göstererek geceleri nasıl uyuduğunuza ayrıntılı biçimde bakabilir ve böylece gündelik hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini görebilirsiniz.

» Training targets

» Etkinlik bölgeleri

Etkinlik bölgeleri, günlük etkinliklerinizi beş zorluk derecesinde takip eder: dinlenme, oturma, düşük, orta ve yüksek. Polar Flow web hizmetinde ve mobil uygulamada ne kadar etkin olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Farklı etkinlik bölgelerini (düşük, orta yüksek) karşılaştırabilirsiniz. Zorluk derecesi ne kadar yüksekse hedefinize o kadar çabuk ulaşırsınız. Polar Flow web hizmetinde düşük, orta ve yüksek zorluk dereceleri için daha fazla örnek bulabilirsiniz.

» Gelişmiş etkinlik analizleri

Etkinlik raporları, günlük ve uzun süreli fiziksel etkinliklerinizi kolayca analiz edebilmeniz için tüm günlük etkinliklerinizi kaydeder. Toplam etkinlik süresi, vücudunuz ve sağlığınız için iyi olan toplam vücut hareketlerinizin süresini size gösterir. Fiziksel etkinliğiniz ve bunun sağlığınız açısından tüm faydaları hakkında alabileceğiniz birçok ayrıntının yanı sıra etkin olmadığınız süreleri ve ne zaman uzun süre oturduğunuzu da görebilirsiniz.

» Egzersiz günlüğü

Günlük özelliği Polar web hizmetinde bulunmaktadır. Egzersiz bilgisayarınızdaki egzersiz sonuçlarını Günlük'e aktardığınızda egzersizlerinizi kolayca takip edebilir ve ayrıca sonraki egzersizlerinizi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda egzersiz geçmişinizi aylık ya da haftalık görünümde ve aylık ya da haftalık özetlerle birlikte görmeyi seçebilirsiniz.

POLAR FLOW MOBİL UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

» Adım Sayısı

Gün boyunca atılan adımları sayarak günlük etkinlik hedefinin çok basit biçimde belirlenmesine olanak sağlar. Temel öneri günde 10.000 adım veya daha fazlasını atamayı hedeflemektir.

» Uyku süresi ve kalitesi

Yattığınızda ve vücut hareketleriniz yavaş olduğunda otomatik olarak uyku sürenizi takip etmeye başlar. Polar Flow mobil uygulaması ve web hizmetleri, toplamda ne kadar uyuduğunuzu ve uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğunu belirtir. Dinlendiğiniz ve dinlenmediğiniz uyku sürelerini göstererek geceleri nasıl uyuduğunuza ayrıntılı biçimde bakabilir ve böylece gündelik hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini görebilirsiniz.

» Mobil uygulama uyumluluğu

iPad (3. ve 4. nesil), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. nesil). Android versiyonu Aralık 2014'te çıkacaktır.

» Anlık egzersiz analizi

» Etkinliksiz Geçen Zaman Uyarısı

Uzun süre oturduğunuzda sizi uyarır. V800 ile Flow uygulaması kullanıldığında ne zaman çok oturduğunuzu öğrenebilirsiniz.

» Bluetooth® Smart ile verileri kolayca Polar Flow web hizmeti ile senkronize edin.

ENTEGRE GPS ÖZELLİKLERİ

» Başlangıç noktasına geri dön

Sizi başlangıç noktanıza en kısa zamanda yönlendirirken aynı zamanda başlangıç noktanıza kalan mesafeyi de gösterir. Artık başladığınız yere giden yolu sadece bir düğmeye basarak görebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla daha macera dolu rotalara girebilir ve bunları güvenli biçimde keşfedebilirsiniz.

» Bitiş süresi hesaplayıcısı

Bir koşuya veya bir sürüşe başladığınızda, temponuza veya hızınıza dayalı olarak bitirme sürenizi hesaplar.

» Autostart/stop

Bu özelliği etkinleştirerek pedalı çevirdiğinizde veya durdurduğunuzda egzersiz bilgisayarınız antrenman kaydını otomatik olarak başlatır veya durdurur.

» Distance - training, lap, trip and total

» Hız/Tempo - mevcut, ortalama ve maksimum

» Koşu Endeksi

Koşu endeksi koşu boyunca kaydedilen hız ve kalp atış ölçüm bilgilerine dayanır. Aerobik fitness ve koşu performans seviyenizi günlük olarak verir. Koşu verimliliğindeki gelişim koşu performansınızdaki gelişmelere işaret eder. V800'de, bu özellik aynı zamanda yokuş yukarı ya da aşağı koştuğunuzu da algılar.

» Yükseklik bazlı GPS

KAYIT ÖZELLİĞİ

» Egzersiz günlüğü

30 saate kadar egzersiz süresi kaydeder (dil ayarlarınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir). Dört hafta öncesine kadar egzersiz geçmişinizi ve dört hafta sonrasına kadar ne planladığınızı görebilirsiniz.

» GPS ve HR ile 30 saat egzersiz için bellek kapasitesi

» Antreman dosyaları (özetli) - 14

VERİ AKTARIMI

» PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, ve daha sonrası ile uyumludur.

» Standart mikro USB kablosu aracılığıyla Polar Flow web hizmeti ile uyumludur (FlowSync yazılımı gerekir).

» Bluetooth Smart ile Polar Flow mobil uygulaması ile uyumludur.

» Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 ve daha sonrası ile uyumludur

» Verileri dışa aktarma (Eylül 2014'te gelecek)

Verileri dışa aktararak egzersiz dosyalarınızı sosyal hesapalar ve hizmetlerle paylaşabilirsiniz.

SAAT ÖZELLİKLERİ

» Gece ışığı

» Pil ömrü: 8 saate kadar egzersiz süresi (GPS ve HR birlikte kullanımdayken) ve günlük etkinlik izleme ile saat modunda 24 gün

» Standart mikro USB kablosu ve şarj edilebilir pil

» Yazılım sürümü güncelleştirmesi

Yazılımı bir USB kablosu kullanarak her zaman en son sürümüne güncelleştirebilirsiniz.

» Tarih ve haftalık gösterge

» Tuş kilidi

» Alarmlı Saat - (12/24)

» 30m su geçirmezlik

KUTU İÇERİĞİ

 • M400 egzersiz bilgisayarı
 • Polar H7 kalp atış hızı sensörü
 • USB kablosu
 • Polar M400 Hızlı Başlangıç Kılavuzu