Polar FT60M Nabız Monitörlü Spor Saati (316)

0,00
Marka : POLAR
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺1.353,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺920,65(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺162,71 'den başlayan taksitlerle

Ürün Özellikleri:

Renk: Siyah

Genel Özellikler:

Egzersiz tutkunu kişiler için - STAR Antrenman Programı ne kadar ve ne yoğunlukta egzersiz yapmanız gerektiğini belirler.
Kişisel hedeflerinize dayalı bir antrenman programı oluşturur ve yeni haftalık antrenman hedefleri belirler.
Yaptığınız egzersizin etkisi ile ilgili geri bildirimde bulunur.
Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir.
Birlikte verilen Polar FlowLink®, antrenman verilerinizi www.polarpersonaltrainer.com adresindeki çevrimiçi antrenman günlüğünüze kolayca aktarmanıza olanak sağlar.

Akıllı Antrenör Özellikleri:

Akıllı Kalori

Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar.

Egzersiz Yükü

Dinlenme ile egzersiz arasındaki mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olur.

Kondisyon Testi

Kondisyonunuzun gelişim durumunu gösterir.

STAR Egzersiz Programı

Kişisel bir egzersiz programıdır.

OwnZone

Doğru zorluk derecesinde egzersiz yapmanız için sizi yönlendirir.

Vücut ölçüm özellikleri:

Yaşa dayalı otomatik hedef bölge - bpm/ %

Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.

Ortalama ve maksimum nabız - antrenman boyunca.
Nabız - bpm / %

Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı, dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirtilebilir.

Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge

Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.

Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
Manual hedef bölge belirleme - bpm / %

Bu özellik, hedef bölgeyi egzersizinize uygun olarak ve istediğiniz gibi belirlemenize olanak sağlar. Egzersiz hedef bölgenizi dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Polar Fitness Test
Polar OwnCal® - harcanan kalori ve yağ yakımı

Polar OwnCal, egzersiz sırasında harcadığınız kilokalori miktarını hesaplar. Bu özellik, tek egzersizde harcadığınız kilokalori miktarını ve birden fazla egzersizde harcadığınız toplam kilokalori miktarını takip etmenize olanak sağlar. Bu özellik ayrıca yağ yakma yüzdesini de (ekranda %yağ olarak) hesaplar. Bir egzersiz sırasında vücudunuzdaki yağlardan harcadığınız yağ miktarı toplam yaktığınız kilokalorinin yüzdesi olarak belirtilir.

Polar OwnCode® (5kHz) - kodlu iletişim

Kodlu kalp atış hızı iletimi, kalp atış hızınızı antrenman saatine iletmek için otomatik olarak bir koda kilitlenir. Antrenman saati kalp atış hızınızı sadece sizin vericinizden alır. Kodlama diğer antrenman saatlerinden çıkan sinyallerin karışmasını önler.

Polar OwnZone® - kişisel nabız bölgesi

Polar OwnZone® antrenmanınız için kişisel nabız limitlerinizi belirler. Gün ve saate bağlı olarak fiziksel durumunuz değişebilir. Örneğin gergin veya yorgunsanız veya son egzersizinizden sonra yeterince dinlenemediyseniz, Polar bu durumu kalp atış hızınızdan belirleyebilir ve sizi o an için ideal antrenman bölgenize yönlendirir.

Polar STAR Training Programı

Uyarlanabilir ve kişisel Polar STAR Training Programı antrenman hedeflerinize erişmenize yardımcı olur. Antrenman programı ile antrenman yoğunluğu ve süresinden oluşan haftalık hedefler belirleyebilirsiniz. Polar STAR Training Programı kondisyon düzeyinize, etkinlik düzeyinize, antrenman hedefinize ve kişisel bilgilerinize (kilo, boy, yaş ve cinsiyet) dayalıdır.

Veri Aktarımı:

Polar FlowLink aracılığı ile Mac (Intel tabanlı) ile uyumlu
Polar FlowLink aracılığı ile PC ile uyumlu
Polar FlowLink aracılığı ile polarpersonaltrainer.com ile uyumlu

G1 GPS Sensörü Özellikleri:

Mesafe - antreman ve toplam

?Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.

Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam

Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.

Polarpersonaltrainer.com Özellikleri:

Egzersiz analizi
Günlük
Egzersiz Yükü
Egzersiz programları

Kayıt Özelliği:

Antreman dosyaları (özetli) - 100
Toplamlar

Toplamlar, saatinizi son sıfırlamanızdan sonraki antrenman bilgilerinizi içerir ve antrenmanlarınızı uzun süreli olarak izlemenize olanak sağlar.

Haftalık özet

?Haftalık özet haftalık antrenman verilerinizi özetler. Bir hafta seçerek önceki antrenman verilerinizi inceleyebilirsiniz.

S1 Footpod Özellikleri:

Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam

Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.

Mesafe - antreman ve toplam

?Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.

Antreman Özellikleri:

HeartTouch - tuşlara basmadan nabız göstergesi

HeartTouch açıkken, saatinizin düğmelerine basmadan farklı antrenman bilgilerine erişebilirsiniz. Örneğin eldiveniniz düğmelere basmanızı engelliyorsa antrenman saatinizi vericinize yaklaştırarak bilgilere erişebilirsiniz.

Grafiksel hedef bölge göstergesi

Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.

Hedef bölge belirleme

Hedef bölge belirleme, antrenman saatinizin ekranındaki görsel ve hareketli bir simgedir. Önceden tanımladığınız hedef bölgede olup olmadığınızı gösterir. Böylece istediğiniz yoğunluk/tempo/hız/kadans hedeflerine erişmenize yardımcı olur.

Hedef bölge kilitleme

Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.

Saat Özellikleri:

Gece ışığı
Tarih ve haftalık gösterge
Gösterge dili - İngilizce, Almanca, Fince, Fransızca, Portekizce, İspanyolca ve İtalyanca
Bölgesel Saat
Tuş kilidi

?Tuş kilidi ile antrenman saatinizin tuşlarını kilitleyerek antrenman sırasında tuşlara yanlışlıkla basmanızdan kaynaklanan sorunları önleyebilirsiniz.

Düşük pil göstergesi
Alarmlı Saat - (12/24)
Değiştirilebilir pil
30m su geçirmezlik

Uyumlu Aksesuarlar:

T31 Coded göğüs bandı
Wearlink Coded göğüs bandı
Flowlink
S1 FOOTPOD
G1 GPS SENSÖR

Kutu İçeriği:

1 adet Polar FT60 nabız monitörü
Kullanım Kılavuzu
H1 Göğüs Bandı

Benzer Ürünler