Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround Oyun Kulaklığı (434)

5,00
Marka : Logitech
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺1.203,14(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.068,12(KDV Dahil)
₺188,77 'den başlayan taksitlerle

Özellikler

Pro-GT ses sürücüleriyle üstün ses performansı

Oyunları hiç olmadığı kadar net duyun

G633 Artemis SpectrumT Oyun Kulaklığı'yla geniş sinematik ses elde edin. 7.1 Dolby® Surround Sound* ve Pro-GT ses sürücüleri inanılmaz ses doğruluğu sunar. Arkanızdan gizlice yaklaşan düşmanları, özel yetenek efektlerini, devasa ortamları ve ilham verici oyun müziklerini duymanız gerektiği şekilde duyun. Artemis SpectrumT, ciddi ses hayranlarına layık bir oyun kulaklığıdır.

Close of of G633 earpiece
Close up of G633 programmable buttons

Çok Platformlu Uyumluluk

Tüm oyun platformları için tek bir kulaklık

G633 Artemis Spectrum'un tüm cihazlarınızda kullanılması sayesinde oyun ekipmanlarınızı oyun konsolunuzda ve mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Her yerde yanınızda taşıyın. G633 Artemis Spectrum; PC, cep telefonu ve PS4T ve Xbox OneT dahil olmak üzere oyun konsolları ile çalışır.

Ayarlanabilir RGB aydınlatma ve özel etiketler

Görünüşünüzü özelleştirin

Ayarlanabilir RGB aydınlatma için 16,8 milyon renk arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ortamınız için en uygun ışık düzenini veya rengini seçmek için Logitech Gaming Software kullanın. G633 Artemis Spectrum iki özelleştirilebilir aydınlatma alanına sahiptir: Işık şeridi ve logo. Her iki alan da farklı renk veya efektlerle programlanabilir ya da eşleştirilebilir. Görünüşü daha da geliştirmek için bir dizi özel aydınlatmalı etiket ekleyin.

Close up of G633 earpiece, RGB programmable button
Closeup of the G633 programmable G keys

Programlanabilir G Tuşları

Kontrol parmaklarınızın ucunda

Oyun veya ortam deneyiminizi geliştirmek üzere Logitech Gaming Software'i kullanarak tuşları özelleştirin. Anlık komut birleşimleri için oyun içi makrolar ayarlayın veya tuşları oyundan çıkmadan müzik ya da ses profilinizi denetlemek için kullanın.

Özel ses profilleri

Size özel

Ön tanımlı ses tercihleriyle müzik, oyun ve filmlerinizi dilediğiniz şekilde dinleyin. Ses ekolayzerini programlamak üzere Logitech Gaming Software kullanılabilir. Ses ayarlarını özelleştirin ve oynadığınız her oyun için kişisel ses profilleri oluşturun.

Close up of multi-source audio connections

Çok Kanallı Ses Karıştırma

İki cihazdan ses

Bir çağrıyı yanıtlamak için devam eden oyunu durdurmayın. Çağrıyı yanıtlayın ve oynamaya devam edin. Oyunu duraklatmadan veya gözlerinizi aksiyondan ayırmadan çağrıları yanıtlayın, müzik oynatın ve oyun içinden iletişim kurun. G633 Artemis Spectrum, bir adet USB bağlantısına ve en fazla iki cihazdan alınan sesleri birleştiren bir adet analog girişe sahiptir.

Katlanabilir, Gürültü Engelleyici Mikrofon

Kristal netliğinde iletişim

Kristal netliğinde gürültü engelleyici kollu mikrofonla duyulduğunuzdan emin olun. Mikrofonunuzun sesinin kapalı olduğunu görebilmeniz için kol üzerinde bir LED göstergesi bulunur. Kullanmadığınızda gürültü engelleyici kollu mikrofonu kulaklığa doğru katlayarak neredeyse görünmez hale getirebilirsiniz. Yüzünüzün önüne gelen mikrofon kolunu görmek istemediğinizde kullanabileceğiniz dahili mobil kablosu ve ikincil hizalı mikrofonuyla G633 seyahat için uygundur.

Close up of G633 mic folded out of the way
Close up of G633 earcups sports mesh material

Yumuşak ve delikli malzemeler

Uzun Vadeli Rahatlık

G633 Artemis Spectrum, uzun süreli oyun oturumları için tasarlanmıştır. Kulaklık kapları ve başlıkta kullanılan yeni spor malzemeler en yüksek rahatlık için yumuşak ve delikli olarak üretilmiştir. G633 Artemis Spectrum'un kulak üstü kulaklık kapları, yumuşak dokulara baskı uygulamadan çoğu kulak şekline uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kulaklığınızı temiz tutmak için kulaklık kaplarını kulaklıktan çıkararak yıkayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

PARÇA NUMARASI
GARANTİ BİLGİLERİ
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
PAKET İÇERİĞİ
TEKNİK ÖZELLİKLER