Klipsch KMC 3 Kablosus Müzik Sistemi - Bluetooth (253)

0,00
Fiyat : ₺2.633,94(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺465,50 'den başlayan taksitlerle

Klipsch KMC 3 Wireless Music System with Bluetooth


  • Dahili subwoofer ile 2.1 Premium ev / taşınabilir kablosuz müzik sistemi
  • Akıllı telefonlar, taşınabilir müzik çalarlar ve bilgisayarlar Hızlı, kolay Bluetooth akış.  Apt teknoloji audiophile kaliteli streaming için izin verir.  Tüm müzik türlerinin doğru üremesi için Gelişmiş DSP dengeleme.
  • Dijital sistem gücü 130 watt.  Gerçekten derin bas için benzersiz, çift bağlantı sistemi ile birlikte subwoofer Özellikleri ikili 2 "inanılmaz ayrıntılı ses ve 5,25 için tam kapsamlı sürücüleri"
  • 3.5mm girişi neredeyse olmayan Bluetooth müzik kaynağından müzik çalar.  USB girişi, tüm akıllı telefonlar ve en taşınabilir müzik cihazlarını (dahil değildir kablosu) ücretleri.  8 "D" hücre pil ile taşınabilir uzun ömürlü DC operasyonu (dahil değildir)
  • Şarj olurken Uzaktan kumanda elverişli hacim / dilsiz ve akarsu müzik kaynaklarını kontrol eder.

  • Marka  : Klipsch
  • Model Numarası  : KMC 3 Mor
  • Öğe Gösterge Derinlik  : 5.5 inç
  • Ürün Ekran Ağırlığı  : 5 Kilogram
  • Renk  : Mor
Klipsch Music Center KMC 3 portatif henüz dış mekanlarda bile büyük bir parti düzeyinde ses için yeterince büyük olması için yeterli küçük bir 2.1 kablosuz ev müzik sistemi.  Bluetooth donanımlı akıllı, müzik cihazı veya bilgisayardan akarsu kolay müzik.  , Katı yapılı ve estetik zarif yumuşak hissediyorum boya, parlak metalik aksan ve dokunmatik controls.Dual iki inç tam aralık sürücüleri ile tasarlanmış dahili, bozulmayı en aza indirmek 24KHz temiz ve son derece dengeli sesi sağlamak için odacıklı.  Eşsiz ayarlı çift parlama noktası sistemi ile birleştiren yerleşik bir aşağı 40Hz derin bas için 5,25 inç subwoofer.  Gelişmiş DSP denkleştirme ile iki amped dijital amplifikasyon 130 watt herhangi ses seviyesinde gerçekçi, dinamik ses sağlar. Apt ses kodlama teknolojisi kayıpsız, audiophile kalitesinde streaming için izin verir.  Bu diğerleri değil fill.AC/DC çalışma ve yerleşik bir KMC 3 taşınabilir hale işleyebilir tüm müzik türleri için güçlü, tam bant ses için reçete var.  Bunun yerine sabit batarya öldüğünde, sekiz "D" pil (dahil değildir) bütün gün gitmek durduran bir ihtiyaç-şarj ünitesi (26 saate kadar).  Bir havuz partisi veya büyük picnic.The KMC 3'te tipik gürültü ile yarışırken küçük, güçsüz rakip modellerin aksine KMC 3'ün ses herhangi bir akıllı, çoğu tabletler ve diğer müzik kaynakları kendi USB şarj tutan yüksek sesle yoluyla gelmek ve hatta temizlemek için tasarlanmıştır girişi (kablo dahil değildir) ve 3,5 mm girişi ile hemen hemen olmayan bir Bluetooth müzik kaynağını çalar (kablo dahil değildir).  Bu son Bağlı Bluetooth aygıtı hatırlar ve otomatik olarak buna çok müsait olup olmadığını dahaki sefere bağlanır. onlar ücret ve eş zamanlı olarak oynarken dahil uzaktan kumandalar hacmi ve kısma ve en kablosuz müzik kaynakları bağladı

Üretici itibaren

Klipsch KMC 3 taşınabilir hoparlör

KLIPSCH KMC 3

Klipsch Music Center KMC 3 portatif henüz dış mekanlarda bile büyük bir parti düzeyinde ses için yeterince büyük olması için yeterli küçük bir kablosuz ev müzik sistemi.

DEVAM ET.

Klipsch KMC 3 taşınabilir hoparlör

Klipsch KMC 3 taşınabilir hoparlör

Klipsch KMC 3 taşınabilir hoparlör

Sizinle konser atın.  Kablosuz!

Live Nation Entertainment, dünyanın önde gelen canlı eğlence şirketi ile Güçlü ortaklık, kablosuz müzik sistemleri bir çizgi ilham kaynağı olmuştur. Klipsch Music Center Serisi, dünyanın beş en biletlenmiş canlı müzik mekanlarından biri almıştır.

Efsanevi yüksek performanslı

Çift iki inç tam aralık sürücüleri, içten, bozulmayı en aza indirmek 24KHz kadar temiz ve son derece dengeli bir ses sağlamak için odacıklı. Eşsiz ayarlı çift parlama noktası sistemi ile birleştiren yerleşik bir aşağı 40Hz derin bas için 5,25 inç subwoofer.  Gelişmiş DSP denkleştirme ile iki amped dijital amplifikasyon 130 watt herhangi ses seviyesinde gerçekçi, dinamik ses sağlar.

Dezavantajları olmadan Taşınabilirlik

AC / DC çalışma ve yerleşik bir sap KMC 3 taşınabilir olun.  Bunun yerine sabit batarya öldüğünde durur ihtiyaç-to-şarj ünitesi sekiz 'D' pil (dahil değildir) (en fazla 26 saat) bütün gün gidin. Minik, zayıfsa rekabetçi modellerin aksine KMC 3'ün ses yüksek sesle yoluyla gelmek ve bir havuz partisi veya büyük piknik tipik gürültü ile rekabet bile temizlemek için tasarlanmıştır.

Klipsch KMC 3 taşınabilir hoparlör

Klipsch KMC 3 taşınabilir hoparlör

Paul W. -Klipsch

Kullanışlı özellikleri bir ev sahibi

KMC 3, USB girişi ile şarj çoğu tabletler ve diğer müzik kaynakları (kablo dahil değildir) herhangi bir akıllı telefon tutar ve 3.5 mm girişi ile hemen hemen olmayan bir Bluetooth müzik kaynağını çalar.  Bu son Bağlı Bluetooth aygıtı hatırlar ve otomatik olarak buna çok müsait olup olmadığını dahaki sefere bağlanır.  onlar ücret ve eş zamanlı olarak oynarken dahil uzaktan kumandalar hacmi ve kısma ve en kablosuz müzik kaynakları bağladı.

Tasarım ve renkler

Beş renk seçeneği, KMC 3 sağlam ve estetik zarif yumuşak hissediyorum boya, parlak metalik aksan ve dokunmatik kontrollerle tasarlanmıştır inşa edilmiştir.

Ses bir efsane

65 yılı aşkın süreçte, bir canlı konser benzersiz duygusal bir deneyim yakalamak ederim ve bir hoparlör inşa etmek için yola kurucumuz, Paul W. Klipsch, önce, kayıtlı müzik dinleme dünyasında bir devrim başlattı.  Biz bugün inşa her şeyde duygusal etki için çalışıyoruz.  Yüksek kalitede ses için tutkumuz KMC 3 kablosuz müzik sistemi dahil tüm ürünlerimiz, dinamik, gerçekçi ve ayrıntılı ses duyulur.

Benzer Ürünler