Jabra Pro 9465 Duo UNC Touch Screen
Jabra Pro 9465 Duo UNC Touch Screen

Jabra Pro 9465 Duo UNC Touch Screen (105)

0,00
Marka : Jabra
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺4.853,52(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.124,35(KDV Dahil)
₺552,18 'den başlayan taksitlerle
  • Kolay kurulum ve kullanım için dokunmatik ekran
  • Duyma duyusunu en iyi şekilde koruyan SafeTone teknolojisi
  • Jabra IntelliPower sayesinde asgari enerji tüketimi
  • Çift taraflı kulaklık

GO 9400 serisi profesyonel ofis kulaklıklarının ses, alan ve kalite performansını mobil kulaklıkların esnekliğiyle birleştiriyor.
Yeni ürünler tek bir kulaklığı farklı iletişim şekilleri için kullanma kolaylığı sağlıyor. GO9470 kulaklık çözümü üçlü bağlanabilirlik ve masaüstü telefon, yazılım bazlı telefon ve cep telefonuna aynı anda bağlanabilme olanağı sunuyor.  Bu sayede ofis içinde hareket özgürlüğüne kavuşan kullanıcıların iş verimliliği de artıyor.
     
Duy.
Jabra GOT 9400 serisi, en yüksek ses netliği ve duyma korumasını sağlamak için masaüstü, cep telefonu ya da yazılım bazlı telefon olmasına bakmaksızın, kullanıcı hangisine bağlı olursa olsun yeni gelişmiş ses özellikleri sunuyor:
     
Genişbant / Darbant Ses ve DSP (Dijital Sinyal İşleme):
Yüksek tanımlı ses ve dijital olarak güçlendirilmiş konuşma, kristal netliğinde çağrılar sağlayarak
konuşmadaki kesilmeleri en aza indiriyor ve her iki tarafın birbirini net duymasını sağlıyor. 
     
NoiseBlackoutT Teknolojisi:
DSP teknolojisi sayesinde arka fondaki gürültüyü gizleyen çift yönlü mikrofon, sadece kullanıcının sesini karşıya iletiyor.
     
SafeTone Teknolojisi:
Kullanıcıları aniden çıkan yüksek seslerin duyulmasını engelleyen PeakStopT teknolojisini ve gün boyunca ses seviyesini belirli bir ortalamada sabit tutan IntellitoneT teknolojisini birlikte barındırır.
     
DECT Teknolojisi:
Jabra PROT 9400 Serisi, 150 metreye kadar alan sağlayan DECT teknolojisi özelliği ile birlikte geliyor. Bu özellik kullanıcılara telefonla konuşurken ses kalitesinden ödün vermeden ofis içinde rahatça dolaşabilme olanağı veriyor. 
     
Gör.
Dokunmatik ekrandaki akıllı kurulum sihirbazı, kullanıcılara telefonları bağlamanın ve tercihlerini seçmenin basit süreçleri sırasında yol gösteriyor. Dokunmatik ekranın parlak çözünürlüğü ve renkli ikonları kullanıcıların çağrıları tek bakışta kolayca yönetebilmesini sağlıyor. 
     
Kolay Çağrı Yönetimi:
Arayanın kimliğini, arama kayıtlarını, çağrı ve cihazların yönetimini net biçimde gösteren ikonlar kullanıcıya tamamen görsel kontrol imkanı tanıyor.
     
Şık tasarım:
Şık ve küçük dokunmatik ekranlı kulaklık bazı, masa üstünde çok az yer kaplıyor. Kulaklık kullanılmadığı zaman, manyetik özelliğe sahip şarj ünitesine kolaylıkla oturuyor. 
     
IntelliPower:
Güç tüketimini ve karbondiyoksit emisyonlarını azaltmak için kullanılmadığı zamanlarda ekran ışığı otomatik olarak kararıyor.
     
Dokun.
Jabra GOT 6400 ve PROT 9400 serileri cep telefonu, masaüstü telefon ve yazılım tabanlı telefonlara bağlanan kullanıcı dostu, sezgisel dokunmatik ekrana sahip ilk kablosuz kulaklıklar olma özelliğini taşıyor.
     
2.4" dokunmatik ekran:
Kullanıcı dostu dokunmatik ekran aracılığıyla kullanıcılar cihazlar arasında geçiş yapabiliyor ve çağrıları yönetebiliyorlar.

Çoklu kullanım:
Dokunmatik ekranlı baz, Bluetooth veya DECT aracılığıyla kulaklığa bağlanıyor ve kullanıcılara cep telefonu, masaüstü telefon ve yazılım tabanlı telefona aynı anda bağlanma şansı veriyor.
     
Gelişmiş ergonomi:
Kullanıcılar üç takma stilinden istediklerini (baş bandı, boyun bandı veya kulak kancası) seçebiliyorlar. Hafif ve antialerjik malzemeler, kullanıcının gün boyu rahat etmesini sağlıyor. 
Benzer Ürünler