iTrack Solo iPad, MAC & PC için enstruman ve mikrofon preamplı (1610)

0,00
Marka : iTrack
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.844,82(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.537,35(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 8 Gün
₺271,70 'den başlayan taksitlerle
Ipad'iniz için Focusrite kalitesi
 
iTrack solo enstrüman ve vokal kayıtlarınız için en iyi çözümü sağlar. Focusrite mikrofon pre-ampfilikatör, elektro ve bas gitardan doğrudan kayıt özelliklerini desteklerler. Bu özellikleriyle Garageband'i ya da herhangi bir müzik yapma uygulamasını kullananarak iTrack solo ile kullanabilirsiniz.
"Made for iPad" Apple sertifikasna sahip olduğu gibi aynı zamanda Mac ve PC ile uyumludur. Ücretsiz olarak Ableton Live Lite ve Focusrite Scarlett Plug-in Suite yazılımları beraberinde geliyor.
 

 
Hemen başlayın
iTrack Solo'yu adaptörüne takıp sonrada bir iPad'e bağlayın. Artık başlamaya hazırsınız. Tek parçadan oluşan dayanıklı alüminyum kasası ile iTrack Solo bozulmamış bir kalitede sesi yakalayıp kayıt eder.
 

 
Mikrofon ve enstrümanınızı doğruca bağlayabilirsiniz
Ön panelde mikrofon ve enstrüman (elektro gitar, bas gitar ya da elektro akustik gitar) için birer giriş bulunur. Bu sayede iTrack Solo'yu mikrofon çıkışından ya da iPad'de bulunan bir çok gitar uygulamalarından biri olan elektrik gitarı uygulamasından capture yapmak için kullanabilirsiniz.

 
Direct Monitör Özelliği
Ön paneldeki direct monitör düğmesini çevirdiğinizde hoparlörden ya da kulaklıktan kayıt ettiğiniz sesi MAC ya da PC ye gitmeden dinleyebilirsiniz. Böylece gecikmenin önüne geçmiş olursunuz ve dikkatiniz dağılmaz.
 

 
Dikkatiniz ses seviyesinde olsun
Benzersiz ışık sinyalleri ile iyi ses sinyali alıp almadığınızı görebilirsiniz. Yeşil ışık iyi kırmızı ise çok yüksek ses olduğunu ve seviye kontrolünü düşürmek gerektiğini gösteriyor.

 
28 yıllık tecrübe
1985'den bu yana Focusrite profesyonel ses alanında lider üretici firmalardan biri olmuştur. Focusrite mikrofon preamları önde gelen sanatçıların, kayıt stüdyolarının ve ses mühendislerinin tercihi olmuştur. Şimdi Focusrite kalitesini iPad'inizde ya da bilgisayarınızda yakalayabilirsiniz.

 
iTrack ile limitlerden kurtulun
iTrack Solo'nun üstün kalitede ses çıkışı ile Hi-Fi, kolon ya da kulaklıktan Focusrite'ın yarattığı farkı duyabilirsiniz. Focusrite için : Ses herşeydir.
 
Ürünle birlikte gelen kablo ile iTrack Solo'yu iPad'e bağlayabilirsiniz. iTrack Solo ihtiyaç duyduğu gücü USB üzerinden alacaktır. iTrack Solo'yu Mac ya da PC ile kullanmak istiyorsanız cihazı prize bağlamanıza gerek yok çünkü USB üzerinden yeterli gücü alacaktır.
 
Apple'dan onaylı iTrack Solo kablosu ile hiç bir bozulma olmaksızın özellikle TDMA noise da çok etkilidir. Yani iPad cihazı 2G üzerinden bir telefon çağrısı aldığında gürültüden etkilenmez. Daha uzun bir kabloya ihtiyaç duyduğunuzda uzatma kablosu da satın alabilirsiniz.
Birlikte gelen Yazılımlar
Kutunun içinden Ableton Live Lite 8 için bir kod göreceksiniz. Aynı kod Focusrite Scarlett plug in suite de içinde geçerli. MAC ve PC deki belli başlı DAW larla uyumludur.
Özellikleri:
. 2 giriş / 2 çıkış USB ses arabirimi
96 KHz, 24-bit dönüştürücü
. 1 x Focusrite mikrofo pre-ampfilikatörü 
Gümüş alüminyum kasa
1 x mikrofon girişi - XLR
1 x Enstrüman girişi - ¼' unbalanced
2 Gain tuşu
2 ışıklı Gain sinyal göstergesi
48V Phantom güç düğmesi
Doğrudan monitor düğmesi
Kulaklık ve line çıkış seviyesi için düğme 
USB bağlantısı LED göstergesi
Kulaklık çıkış - ¼" TRS Jack
Benzer Ürünler