Denon HEOS 3 Wireless Speaker (406)

0,00
Marka : Denon
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺2.640,15(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.464,14(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 8 Gün
* ₺435,50 'den başlayan taksitlerle

Denon HEOS 3 Wireless Çok Odalı Hoparlör Sistemi

Yüksek kaliteli ev eğlence ürünlerinin dünya çapında önde gelen üre- ticilerinden Denon, HEOS by Denon kablosuz çoklu-oda ses sistemi için iki yeni önemli modeli sunmaktan mutluluk duyar. Herhangi bir mevcut müzik sistemini HEOS by Denon "ekosistemi"ne kolaylıkla ve şık bir biçimde entegre edebilen yeni muhteşem HEOS Link, kullanıcıların halihazırda sahip olduğu herhangi bir "önceki nesil" ürünün, yeni HEOS çoklu-oda ses sisteminin bir parçası haline gelmesini olanaklı kılar.

Heos Link, herhangi bir mevcut ses sistemi veya güçlendirilmiş hoparlöre HEOS çok- lu-oda ses fonksiyonelliği ekler. Herhangi bir mevcut ev sineması veya müzik sistemini kablosuz HEOS ses zon'una dönüştürmek için yüksek kaliteli HEOS Link stereo ön-amp- lifikatörü, bir analog, dijital koaksiyel veya dijital fiber optic kablo ile kolayca bağlayın. Dahası, HEOS Link ile mevcut Denon alıcınızı, entegre amplifikatörünüzü veya mini sis- temi, sorunsuz bir biçimde yeni HEOS uygulaması ile kontrol edebilirsiniz.


HEOS Amp ise dış mekan, tavan-içi sistemler, ayaklı sistemler ve kitap rafı modelleri için mükemmel çözüm olan herhangi bir stereo kolona HEOS çoklu-oda fonksiyonelliği eklemek için tasarlanmıştır ve Denon'un HEOS hoparlör modellerindeki aynı mükemmel kablosuz kullanım kolaylığını sunar. Gelişmiş ve oldukça güçlü 100W D Sınıfı dijital amp- lifikatörü şık ve kompakt bir gövde içinde barındıran HEOS Amp, düşük distorsiyon ve yüksek akım kapasitesi sunar.
 

Heos, evinizde istediğiniz odaya veya bütün odalara Denon ses kalitesini taşır. Sistem, dünyanın önde gelen online müzik servisleri, akıllı cihazlar, PC'ler, Mac'ler veya ev ağı- nızdaki NAS sürücülerden favori müziğinizi taşır. Şık biçimde tasarlanmış ve siyah renk- te mevcut olan ürünün menzili opsiyonel HEOS Extend ile genişletilebilir. Heos Extend kullanıcının mevcut kablosuz ev ağını geliştirir veya genişletir (ayrı satılır). Tüm HEOS sistemi, Apple ve Android cihazlar için mevcut olan ve sistemi inanılmaz bir rahatlıkla kur- manızı sağlayan teknoloji harikası, işlevsel bir uygulama ile kolaylıkla kontrol edilebilir.
 

Uygulama, basit bir arayüz aracılığıyla, birkaç dokunuşla sistemi kurmanıza olanak ta- nıyarak kapsamlı bir kontrol sunmak üzere tasarlanmıştır. Aynı şarkıyı parti modunda çalmanız için veya her bir odada farklı parçalar çalmanız için hoparlörleri gruplamanıza izin verir. Uygulama sayesinde tüm evin müziğinin kontrolü parmaklarınızın ucundadır. Hem çalma listeleri hazırlayıp bunları kaydetmenize, hem de sıradaki bir sonraki parçayı kontrol etmenize olanak tanıyarak her bir dadaki müziği anında kontrol eder. İster Spo- tify'dan müzik akışı sağlıyor olun, ister doğrudan akıllı telefonunuzdan veya DLNA'dan müzik dinleyin, içinde bulunduğu odaya göre her bir HEOS oynatıcıyı isimlendirmenize izin veren HEOS Uygulaması her zaman net ve sezgisel bir kontrol sağlar.

Benzer Ürünler