Bobi Robotic Vacuum Süpürge ve Paspas (517)

0,00
Marka : BObi
Fiyat : ₺5.212,27(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺921,18 'den başlayan taksitlerle
BObi Robotic Vacuum Cleaner and Mop
  • Eşzamanlı süpürme, vakumlama, anlamak ve UV sterilizasyon
  • Kendinden Şarj
  • Programlanabilir Takvimi
  • Uzaktan kumanda
  • Hepa Filtrasyon

 
Bakım ile Mühürlü

İşte bObsweep, biz Bobi sizin satın alma size şimdiye kadar yapılmış en iyi kararlardan arasında kalmasını sağlamak istiyoruz.  Bir Bobi sertifikalı, yetkili satıcısından satın sevgi ve bakımı ile kapatılır ve bObsweep aile üyeleri paylaşmak seçkin faydaları hakkı!

Bobi muhteşem

Zarif, şık ve akıllı

Bir parmak kaldırmadan, temiz bir eve her gün işten eve gelen başlayın.  Kırıntısı - gitti.  Pet saç - süpürülüp.  Toz ve enkaz - geçmişte.  Bobi akıllı, hands-free temizleyici, süpürme vakumlama ve mükemmellik için kat anlamak, sizin için tüm kirli işler yapacağız.  Gelişmiş kablosuz teknoloji, engel sensörleri ve kompakt, modern tasarımı ile, Bobi evinize temiz yeni bir standart getiriyor ... herhangi bir stilden ödün vermeden!

  • Kullanışlı ve Kullanıcı Dostu
  • Verimli ve Multi-tasking

Kullanışlı ve Kullanıcı Dostu

Kablosuz Uzaktan

Sen Bobi adlı her hareketi kontrol etmek ve onun kesme kenarından onu temizlik programı ayarlayabilirsiniz, Wi-Fi uzaktan sağladı.

Otomatik Şarj

Onun batarya% 15 altına düştüğünde, otomatik olarak Bobi onu şarj istasyonuna gitmek olacak "suyu yukarı."

Dokunmatik Düğmeler

Bobi, akıllı telefonunuzda gibi, ışıklı, kolay kullanımlı dokunmatik ekrana sahip.  GO !, SUYU ve WAFFLE: Bobi en temizleme fonksiyonları üç düğme aracılığıyla aktif hale getirilebilir.

Kolay Temizlik Dustbin

Bobi adlı tamamen dalgıç, yıkanabilir çöp robot vakum sektöründe bir tür biridir.  Kolay bakım Bobi er işe geri alır demektir!

Verimli ve Multi-tasking

5-in-1 Temizleme

Eşzamanlı süpürme, vakumlama, mop, ve UV sterilizasyon Bobi yapmak verimli, multi-tasking temizleyici o olduğunu.

Uzun Ömürlü Pil

Bobi rakipsiz, 2 yıl garanti, pil üzerinde 1 saat tek bir şarjla 15 dakika boyunca sürekli çalışır.

Kenar + Engel Sensörler

Bobi damla, platformlar, ve onun yolunda diğer engelleri, onu kızılötesi kenar sensörleri ve 80 dokunmatik sensörler sayesinde önler.

Çok Katmanlı Fırçalar

Onun yan fırça köşeleri ve diğer sert ulaşılması yerlerde önemser ise Bobi paralel kıl ve lastik fırçalar, onun süpürme gücünü iki katına.

Temizleme Modu

Gelişmiş Dirt Algılama

Bobi yüksek hassasiyet kir sensörleri ona Duvar Parça özelliği duvarları ve köşeleri boyunca süpürme onu uyarır iken kirli bir alana odaklanmak için onun CPU uyarır.

Gitmek!  (Robot) Mod

Bobi onun pil altına% 15 düştüğünde otomatik olarak ona şarj istasyonuna geri dönüyor, tüm katlara ve yüzeyleri boyunca manevra olacaktır.

Waffle Modu

Bobi bir ızgara deseni (gözleme şekli) seyahat, küçük bir dökülme alanından üzerinde duracağım.

2 Yıl Garanti ve Servis

Biz adım-adım kılavuzları, owners.bobsweep.com, videoları erişebileceğiniz online destek geniş bir ağ sunuyoruz adam Bobi sahipleri, ve çok daha fazla ipucu.  Eğer daha fazla yardıma ihtiyaç halinde, bizim örnek müşteri hizmeti denemek için destek hattımızı irtibata are welcome!

Kutu içeriği

Kutu içeriği (devamı)

Bakım ile Mühürlü

Garanti ve Servis

Benzer Ürünler