Beats Pill Portable Speaker (Red) - En Yeni Model (277)

0,00
Fiyat : ₺2.084,91(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺368,47 'den başlayan taksitlerle
 • Hap güçlü ses sunar.  Bu, "yükselen yüksek ve derin bas gelişen, kablosuz ve kablosunu serbest keyfini kolaydır.
 • Telefonunuzdan şarkılar değiştirin.  Dizüstü ya da en fazla 30 fit uzakta başka bir Bluetooth özellikli cihaz Or.  Eşleştirme için Beats Pill için telefonunuzu dokunun ve bir anlık bir bağlantı oluşturmak kolaydır.
 • Tamamen hafif ve taşınabilir, taşıma çantası sırt çantası kolayca takmak için kullanışlı bir karabina ile birlikte geliyor. Bluetooth ve dahili mikrofon telefonda konuşurken kolay ve net hale getirir.  USB-A Liman Via Mobil Cihazlar Of Şarj Ters.
 • Aynı şarkıyı çalmak için bir araya dokunarak iki hap senkronize edin.  Bir hap sol çıkış ve daha ses için bir Pill XL hakkı veya çift diğer Beats yapma, stereo iki kez birlikte müzik hapları dokunun.
 • Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, yeni özellikler müzik ve aksesuar şarj yükseltmek veya stereo yeteneği vardır.

  Ürün Açıklaması

Nereye giderseniz gidin 2.0 taşınabilir hoparlör, sizinle parti getiriyor hapı yener. Beats Pill, hafif, taşınabilir ve tamamen kablosuz. Telefonunuzdan parçalarını değiştirmek ya da Beats Pill adlı dahili mikrofon ile çağrı alır. Yeni özellikleri müzik ve aksesuar şarj yükseltmek veya stereo yeteneği vardır.Elinize sığacak kadar küçük, güçlü, imza ses Beats Pill sürprizler. Dokunun. Çifti. Çal. Eşleştirme kolaydır. Sadece Beats Pill için telefonunuzu dokunun ve bir anlık bir bağlantı oluşturun. Aynı şarkıyı çalmak için bir araya dokunarak iki Beats hapları senkronize edin. Ayrıca bir hap sol çıkış ve diğer sağ Beats yapma, stereo iki kez birlikte müzik Beats hapları dokunabilirsiniz. Küçük Boy, Büyük Ses kompakt boyutuna rağmen, Beats Pill güçlü bir ses üretir. Bu & rsquo; ın kolay evin her odasında yükselen yüksek ve derin, patlama bas zevk. Telefonunuzun Çifti telefon, dizüstü bilgisayar veya parçalarını değiştirmek ve 30 feet uzağa gelen ses seviyesini ayarlamak için başka herhangi bir Bluetooth özellikli cihaza Beats Pill itibaren Parçalar değiştirin. Tamamen Taşınabilir Hap her zaman gittiğiniz her yerde, prim ses olacak bu yüzden dolaşmak sizi kurtarır Beats. Bu & rsquo; ın hafif ve çantanıza sığacak kadar küçük. Telefonunuz veya harici cihaz pil gücü düşük ise, bunu biraz suyu vermek için Beats Pill kullanabilirsiniz. Bluetooth Konferans bu çağrıyı alın. Beats Pill & rsquo; ın Bluetooth özelliği ve dahili mikrofon her zamankinden daha kolay ve daha iyi telefon sondajda konuşuyor olun.

Hap kablosuz hoparlörler Beats
Hap kablosuz hoparlörler Beats
Hap kablosuz hoparlörler Beats

Nereye giderseniz gidin Hap kablosuz hoparlörler size partiyi getirecek Beats. Hap, hafif taşınabilir ve kablosuz telefonunuzdan parçalarını değiştirmek veya Bluetooth konferans ile bu çağrıyı alabilir, yani sağladı. Elinize sığacak kadar küçük, güçlü imza sesiyle Beats Pill sürprizler. Dre ve tamamen kordon-free tarafından Beats en küçük kablosuz hoparlör, Hap aşağı bağlı olmadan prim ses saatlerce keyfini çıkarmanızı sağlar Beats.

Loud Mouth. Yüksek sesle Tutum.

Biz ağızlarına bir hoparlör koymak ve şimdi onlar kapa çeneni olmaz.

Bunlar küçük, ama gerçekten yüksek konum. Ve onların aklında tam olarak ne demek. Maalesef, biz üzgünüz değiliz.

Özellikler

Küçük Boy, Büyük Ses.

Kompakt boyutlarına rağmen, Beats Pill güçlü bir ses üretir. Evin her odasında yükselen yüksek ve derin, patlama bas keyfini kolaydır. Hap Beats 'küçük kablosuz hoparlör ve tamamen kord ücretsizdir.

Telefonunuzun şarkılar değiştirin.

Ya da dizüstü ya da en fazla 30 fit uzakta başka bir Bluetooth özellikli cihaz. Taşınabilir Beats Pill size her zaman yakın veya uzak yüksek kaliteli ses olacak anlamına gelir dolaşmak için serbest bırakır.

Tamamen taşınabilir.

Her yerde kurabilirsiniz. Beats Pill hafif yüzden sizi yavaşlatır olmayacak ve ne olursa olsun kapı dışarı taşıyorsun sığacak kadar küçüktür. Eğer sırt çantası takabilirsiniz, böylece taşıma çantası bile kullanışlı bir karabina ile birlikte geliyor.

Bluetooth Konferans.

O aramayı alın. Beats Pill adlı bluetooth özelliği ve dahili mikrofon her zamankinden daha kolay ve daha iyi telefon sondajda konuşuyor olun.

Kutusuz
 • Bluetooth Hap Portable Stereo Hoparlör Beats
 • 1,5 m ses kablosu (3,5 mm mm ile 3.5)
 • USB 2.0 şarj / veri kablosu
 • Karabina ile Taşıma çantası
 • AC Güç Adaptörü
 • Ağırlık (kg): 0.31
 • Boyut (mm): 45.72
 • Uzunluk (mm): 190,50
Ürün Özellikleri
 • Hafif ama güçlü dört hoparlörlü ses sistemi
 • Bluetooth ve hızlı ve kolay eşleştirme için NFC özellikli
 • Dahili mikrofon hands-free aramalar için
 • 7 saatlik şarj edilebilir lityum pil
 • Kolay taşınabilirlik için küçük ve şık tasarım

Hakkında Ses Beats

kulaklık, hoparlör, aygıtlar ve hizmetlerle - - Şirketin misyonu üstün bir uçtan uca bir müzik deneyimi sağlamak için fanlar duygu hissediyorum ve yol sanatçıları stüdyoya gelen sesi de amaçlanan müzik dinlemek böylece.

Benzer Ürünler