All-New Fire TV 4K Ultra HD Alexa Voice (847)

5,00
Marka : Amazon
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺718,72(KDV Dahil)
İndirimli : ₺585,62(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 8 Gün
₺103,50 'den başlayan taksitlerle
  • HDR desteği de dahil olmak 4K Ultra daha iyi bir fiyata şimdi HD ve Tüm-yeni, basitleştirilmiş Yangın tv.  güç için HDMI çıkışı, mikro USB dahildir veya hız ve kablolu internet güvenilirliği yararlanmak için isteğe bağlı Amazon Ethernet Adaptörü satın.
  • Deneyim gerçek hayata yakın görüntü kalitesi ve 60 fps, HDR için canlı 4K Ultra HD yukarı erişimi olan ses ve Dolby Atmos ses.
  • Netflix, Başbakan Video, YouTube, Hulu, HBO, Showtime, Starz, ve daha fazlası 500.000'den fazla film erişim ve TV bölümleriyle birlikte onlarca kanallarının, uygulamalar ve Alexa becerileri binlerce keyfini çıkarın.  Abonelik ücretleri geçerli olabilir.
  • kolayca bulmak, fırlatma, ve eller serbest içerik kontrolü için bir Yankı cihazla Alexa Sesli Uzaktan veya çift Yangın TV ile içeriği kontrol etmek için sesinizi kullanın.
  • Müzik çalmaya pizza siparişi ve uyumlu ışıkları ve diğer akıllı ev kontrol ederek daha Alexa ile yapın cihazları-sadece sor.
  • Başbakan üyelik Perşembe gecesi futbolunda Amazon Orijinal Seri, Amazon Kanalları ve Başbakan Müzik ile milyonlarca şarkıya reklamsız dinleme dahil filmlerle TV dizilerine, binlerce kilidini açar.
  • Hiçbir kablo ya da uydu?  Sorun değil.  NBC ve PBS gibi ücretsiz yayın ağlarını almak ya Hulu, PlayStation Vue, ve Sling TV'ye abonelikleri canlı TV ve spor izlemek için bir HD anten kullanın.
  • Basitçe HDTV takın ve birkaç dakika içinde akışı başlar.  ultra hızlı bir işlemci ve 802.11ac Wi-Fi ile, pürüzsüz ve duyarlı performansına güvenebilirsiniz.  Amazon Ethernet Adaptörü ayrı satılır.
 

.

 
Teknik özellikler

Yangın TV

Boyut

2.6” x 2.6” x 0.6” (65.0 mm x 65.0 mm x 15.0 mm)

Ağırlık

3.1 oz (87.1 g),

İşlemci

Amlogic Dört çekirdekli 1.5 GHz |  ARM 4xCA53

GPU

Mali450 MP3

Depolama

8 GB dahili

Wi-Fi bağlantısı

Çift bantlı, daha hızlı akış ve daha az için çift anten Wi-Fi (MIMO) standart Wi-Fi daha bağlantıları düştü.  802.11a / b / g / n / ac WiFi ağlarını destekler.

Bluetooth

Bluetooth 4.2 + LE

Voice desteği

Evet, Alexa Ses Uzaktan (dahil) veya serbest Yangın TV Uzaktan (Fire, Android indirilmeye hazır ve iOS) App ile

Eller serbest ses kontrolü

herhangi Yankı cihazla Yangın TV eşleştirme yoluyla Temin

Ethernet desteği

Opsiyonel ile  Amazon Ethernet Adaptörü

Bulut depolama

Tüm Amazon içerik için ücretsiz bulut depolama

Limanlar

HDMI çıkışı, güç ya da isteğe bağlı Amazon Ethernet Adaptörü için mikro USB (hayır ethernet portu veya mikro SD yuvası dahil)

Ses desteği

Dolby Atmos uyumluluğu, Dolby Digital Plus ve Dolby Digital

İçerik biçimleri desteklenir

Video: HDR-10.  H.265, H.264, Ses: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / Dalga, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC), Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Çıktı çözünürlüğü desteklenen

2160p, 1080p ve 60 fps'ye kadar 720p

Sistem gereksinimleri

Mevcut HDMI girişine, Wi-Fi, bir elektrik prizine aracılığıyla internet bağlantısı ile yüksek çözünürlüklü televizyon.

Televizyon uyumluluğu

Televizyon korumalı içeriği oynatmak için asgari HDCP gereksinimlerini desteklemelidir.  Ile uyumlu (1) 4K ultra yüksek çözünürlüklü LG, Samsung, Sony, Sharp, Toshiba, Vizio popüler modelleri dahil 24/25/30/50/60 Hz'de 2160p'ye yeteneğine HDMI ve HDCP 2.2 ile TV'ler, ve diğerleri ya Hitachi, JVC, LG, Mitsubishi, NEC, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Sharp, Sony, Toshiba popüler HDCP uyumlu modelleri dahil olmak üzere 50/60 Hz 1080p veya 720p edebilen HDMI (2) yüksek çözünürlüklü televizyon, , Vizio, Westinghouse, ve diğerleri.  Daha fazla bilgi  .

Garanti ve servis

1 Yıl Garanti  ve servis dahil.  Opsiyonel  2 Yıllık  ve  3 Yıllık  ABD müşterileri için kullanılabilir Genişletilmiş Garanti ayrı satılır.  Yangın TV Kullanımı bulundu şartlarına tabidir  burada  .

Bölgesel destek

Bazı hizmetler ABD dışında mevcut olmayabilir

Erişilebilirlik özellikleri

VoiceView ekran okuyucu kör ya da görme engelli kullanıcılar için Yangın TV özelliklerine büyük çoğunluğu erişimi sağlar.  Ekran büyüteci yakınlaştırma ve uzaklaştırma, ve ekranı kaydırmak izleyicileri sağlar.  Videoları izleyin ve TV görüntülenen altyazılı gösterir.  Başlıklar tüm içerikler için kullanılamaz.  Daha fazla bilgi edin.

kutuda bulunan

Yangın TV Alexa Ses Uzaktan, USB kablosu ve güç adaptörü, hızlı başlangıç ​​kılavuzu, ürün kılavuz